Escoles participants CI CM CS

Escola Contacte Curs realització UD CI
(línies)
Persona de contacte CI Curs realització UD CM
(línies)
Persona de contacte CM Curs realització UD CS (línies) Persona de contacte CS
ESC Dr Carulla Av. dels països Catalans s/n. 17401 – Arbúcies
972860368
b7000160@xtec.cat
2012/13 (2)
2013/14 (3)
2014/15 (2)
2015/16 (3)
2016/17 (2)
Ester Gonzàlez
estergonzalez@carulla.cat

2014/15 (2)
2015/16 (3)
2016/17 (2)
Isabel Bernabé
isabelbernabe@carulla.cat
2016/17 (2) Rosa Costa
rosacosta@carulla.cat
ESC Montseny Pg. Escoles, 16. 17400 – Breda
972870823
b7000585@xtec.cat
2012/13 (2)
2013/14 (2)
2014/15 (2)
2015/16 (2)
2016/17 (2)
Eva Cortina
eva_cortina@hotmail.com

2014/15 (2)
2015/16 (2)
2016/17 (2)
Francesca Cabra
b7000585@xtec.cat
2016/17 (2) Elisabeth Fuster
efuster4@xtec.cat
ESC Alzines Balladores Ctra. Gaserans, 189. 17451 – Sant Feliu de Buixalleu
972 874413
b7008894@xtec.cat
2012/13 (2)
2014/15 (2)
2016/17 (1)
Piti Alamilla
palamill@xtec.cat
2014/15 (2)
2016/17 (1)
Piti Alamilla
palamill@xtec.cat
2016/17 (1) Piti Alamilla
palamill@xtec.cat
ESC Els Castanyers – ZER Guilleries C. de Basells i Morató, 1. 17406 – Viladrau
93 8848087
b7004189@xtec.cat
ceip-elscastanyers@xtec.cat
2013/14 (1)
2015/16 (1)
Núria Mallén
b7004189@xtec.cat
2015/16 (1) Núria Mallén
b7004189@xtec.cat
ESC Farigola C. dels Esports, s/n. 08553 – Seva
93 8841075
a8029027@xtec.cat; ceipfarigola-seva@xtec.cat
2012/13 (1)
2014/15 (1)
2016/17 (1)
Concepció Casals
ccasals1@gmail.com
2014/15 (1)
2016/17 (1)
Empar Escale
escaleempar@gmail.com
2016/17 (1) Toni Sanmartín
tonisanmartin@escolafarigola.cat
ESC Les Basseroles C. Escoles, s/n. 08553 – Sant Miquel de Balenyà (Seva)
93 8871203
a8041714@xtec.cat;
escolabasseroles@gmail.com
2012/13 (1)
2014/15 (1)
2016/17 (1)
Èlia Alboquers
ealboqu2@xtec.cat
2014/15 (1)
2016/17 (1)
Marta Rius
mrius236@xtec.cat
2016/17 (1) Francesc Rossinyol
frossiny@xtec.cat
ESC La Muntanya C. Núria, s/n. 08591 – Aiguafreda
93 8440179
a8000359@xtec.cat
2012/13 (1)
2013/14 (1)
2014/15 (1)
2015/16 (1)
2016/17 (2)
Olga Pérez
ita.simal@gmail.com
Alícia Cordero acorder3@xtec.cat
2014/15 (1)
2015/16 (1)
2016/17 (2)
Dolors Puigblanqué
dpuigbla@xtec.cat
2016/17 (2) Dolors Noguera
mnoguer5@gmail.com
ESC L’Alzinar – ZER Baix Montseny C. de la Font, s/n. 08470 – Campins
93 8475031
ceip-alzinar-campins@xtec.cat; a8015259@xtec.cat
2012/13 (1)
2014/15 (1)
2016/17 (1)
Maria Rosa Camacho
mcamach5@xtec.cat
2014/15 (1)
2016/17 (1)
Roser Maso
rmaso@xtec.cat
2016/17 (1) Miquel Àngel Ruiz
mruiz12@xtec.cat
ESC L’Estelada Can Casademunt (Masia) 08445 – Cànoves i Samalús
938434131
a8015375@xtec.cat;
prof_secre@ceiplestelada.org
2012/13 (2)
2014/15 (2)
2015/16 (2)
2016/17 (2)
Núria Gonzàlez
prof_c2b@ceiplestelada.org
Judit Espinasa
prof_c2a@ceiplestelada.org
2014/15 (2)
2015/16 (1)
2016/17 (2)
Montse Farré
prof_c4b@ceiplestelada.org
2016/17 (2) Carme Membrive
prof_c6b@ceiplestelada.org
ESC Montmany C. de Sant Cristòfol, 2-4. 08590 – Figueró-Montmany
938428085
a8022008@xtec.cat;
ceipmontmany@gmail.com
2012/13 (1)
2013/14 (1)
2014/15 (1)
2015/16 (1)
2016/17 (1)
Raquel Roger
rroger@rdemde.eu
2014/15 (1)
2015/16 (1)
2016/17 (1)
Magda Parés
mpares6@xtec.cat
2016/17 (1) Eugènia Gil
egil43@xtec.cat
ESC Giroi C. de Santa Maria del Camí, 54. 08530- La Garriga
938717049
a8058441@xtec.cat; escola-giroi@xtec.cat
2012/13 (2)
2013/14 (2)
2014/15 (2)
2015/16 (3)
2016/17 (2)
Montse Vivet
mvivet@xtec.cat
Neus Vilaró
nvilaro@xtec.cat
2014/15 (2)
2015/16 (2)
2016/17 (2)
Carme Forn
cforn1@xtec.cat
Panti Berrozpe
pberrozp@xtec.cat
2016/17 (2) Laura Soto
lsoto2@xtec.cat
Íngrid Gol
igol@xtec.cat
ESC Puiggraciós C. Pere Ballús 5-7 La Garriga. 08530- La Garriga
938718177
a8017311@xtec.cat
2012/13 (2)
2013/14 (2)
2014/15 (2)
2015/16 (2)
2016/17 (2)
Carme Aumatell
maumatel@xtec.cat
Anna Burguès
aburgues@xtec.cat

2014/15 (2)
2015/16 (2)
2016/17 (2)
Laura Naudin
lnaudin@xtec.cat
Laia Frutos
laiafrutos@hotmail.com
2016/17 (2) Òscar Mincillo
ominchi@gmail.com
Mireia Palomino
mireia.palomino15@gmail.com
ESC Tagamanent Av. 11 de setembre, 22 08530 – La Garriga
938718301
ceiptagamanent@xtec.cat
2012/13 (1)
2013/14 (1)
2014/15 (1)
2015/16 (1)
2016/17 (1)
Judit Torra
judit.torra@gmail.com

2014/15 (1)
2015/16 (1)
2016/17 (1)
Elisabet Batlle
ebatlle2@xtec.cat
2016/17 (1) Meritxell Anglada
meritxell.anglada@gmail.com
ESC Aqua Alba C. Eugeni d’Ors, 15. 08474 – Gualba
938487240
a8017979@xtec.cat
ceipaquaalba@xtec.cat
2012/13 (1)
2013/14 (1)
2014/15 (1)
2015/16 (1)
2016/17 (1)
Anna Font
afont235@xtec.cat
Marta Esteve
a8017979@xtec.cat
2104/15 (1)
2015/16 (1)
2016/17 (1)
Carles Juncà
cjunca4@xtec.cat
Marta Esteve
a8017979@xtec.cat
2016/17 (1) Sònia Vilar
svilar@xtec.cat
Marta Esteve
a8017979@xtec.cat
ESC Puig Drau-ZER Baix Montseny Passeig de les Escoles, s/n 08460 – Montseny
938473071
ceip-puig-drau@xtec.cat
2013/14 (1)
2015/16 (1)
Paula Garcia
pazla_4@hotmail.com
2015/16 (1) Neus Guidonet
a8022082@xtec.cat
2016/17 (1) Àngels Beltran
abeltra5@xtec.cat
ESC Vallmanya C. Francesc Macià, 6. 08461 – Sant Esteve de Palautordera
938480144
ceipvallmanya@xtec.cat
2013/14 (2)
2014/15 (2)
2015/16 (2)
2016/17 (2)
Sílvia Garcia-Miguel
silviagmg82@gmail.com
2015/16 (2)
2016/17 (2)
Montse Sabé
montsesabe@gmail.com
2016/17 (2) Isabel Godino
isagodino@gmail.com